Porovnání zájezdů
Perunika, Bulharsko, Varna, Zlaté Písky, 22.8.2017, All inclusive
Perunika
LM
Termín:
22.8. – 29.8.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:118824075
17 096 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Perunika Hotel
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 17 m2, s malou chladničkou, klimatizací, sat. TV, telefonem, sprchou, WC a balkonem. Joker pokoje (A2S/A3S): cca 17 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Na recepci si lze půjčit fén.
Poloha
centrální s živou atmosférou. Hotel leží v pěkné zahradě. Restaurace, bary a obchody cca 50 m. Centrum s četnými zábavními možnosti cca 250 m. K dispozici za poplatek kyvadlová doprava do města Varna 1x denně. Letiště Varna cca 30 km.
Vybavení
hotel nabízí 174 pokojů. Hosté mohou využívat recepci s trezory k pronajmutí, výtahy, restauraci, a-la-carte restauraci, bar, karaoke bar (za poplatek). Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
Děti
dětský bazén, dětské hřiště.
Informace o cenách
Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách
Popis hotelu
Příjemný hotel blízko písečné pláže. Hotel obklopen zelení. Fitness a stolní tenis.
Pláž
cca 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a osušky na pláži za poplatek.
Stravování
all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Zmrzlina od 11.00 do 12.00 h. Snacky (sušenky, sendviče) a káva od 15.00 do 17.00 h. v restauraci nebo na terase. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 22.30 h. v restauraci, lobby baru, na terase či v baru u bazénu. 1x týdně tematický bufet.
Sport/aktivity
zdarma: fitness, stolní tenis, šipky, šachy. Večerní animace. Za poplatek: biliár.
Wellness
za poplatek: masáže, sauna, kadeřník, balneo centrum.
Info
služby delegáta - prostřednictvím connected service; místní kategorie: 3.
Ušetřete
25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2017, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2017, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2017
výhodné termíny 7=6/14=12 při odletech 1.5.-16.6.2017 a 6.9.-30.9.2017
Dětská sleva
A2A - 1 dítě (do 11,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu.
Cena zájezdu zahrnuje
leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality. Před Vaší cestou si vždy ověřte platnost cestovních dokladů a vízovou povinnost v cílových i tranzitních zemích. Více informací naleznete na oficiálních stránkách ministerstva zahraničních věcí České republiky na adrese www.mzv.cz .

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Souhlasím s obchodními podmínkami pořadatele zájezdu.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

Perunika