Vážení klienti,

cestovní kancelář Firo tour pro vás již nyní vydala nový katalog pobytových zájezdů na léto 2014 s názvem "LETNÍ HITY 2014".

V tomto katalogu naleznete nejoblíbenější ubytovací kapacity minulé sezóny, které jsou umístěny v blízkosti pláže a vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak páry nebo skupiny přátel.

Zajistěte si svou letní dovolenou již nyní a využíjte nabídku FIRST MINUTE 2014 ve výši až 18 % (do 25.10.2013, resp. 17 % do 15.11.2013) pro dospělé osoby nebo slevy pro Vaše děti, které u vybraných zájezdů cestují za symbolických 299 Kč. Dítě má za tuto cenu letenku, ubytovaní a stravu ve stejném rozsahu jako dospělá osoba, se kterou cestuje. Pokud si zájezd zakoupíte včas, můžete navíc využít parkování ZDARMA v Praze na letišti nebo transfér za výhodnou cenu.

Kromě tradičně oblíbených prázdninových cílů najdete v tomto katalogu i dvě novinky, atraktivní nejen výbornými cenami – Itálie - Sardinie Malta.

Rezervujte si svoji letní dovolenou ZDE již nyní!

Vybírat můžete z bohaté nabídky studií a apartmánů, hotelů jednodušších i určených pro velmi náročné klienty. Ve vybraných hotelech budou animátoři v létě navíc opět provozovat dětský klub Firáček.

Budete-li chtít s výběrem toho správného místa pro Vaši příští letní dovolenou pomoci, rádi Vám budeme nápomocni. Stačí zaslat emailem poptávku na info@caimpuls.cz (termín, délku pobytu, počet osob, destinaci, cenovou představu...) nebo zavolat na 556 808 780.