Porovnání zájezdů

CK FIRO TOUR - NOVÉ KATALOGY NA LÉTO 2014

Aktuality
CK FIRO TOUR - NOVÉ KATALOGY NA LÉTO 2014

CK FIRO TOUR - NOVÉ KATALOGY NA LÉTO 2014

21.11.2013

 

Vážení klienti,

cestovní kancelář Firo tour pro Vás již také vydala nové katalogy na nadcházející sezónu - léto 2014.

Katalogy od Fira s nabídkou letní dovolené jsou tradičně tématicky rozděleny dle jednotlivých destinací. Na léto 2014 je připraveno 5 katalogů:

V katalogu, Řecko, naleznete nabídku zájezdů na oblíbené řecké ostrovy - Kréta, Rhodos, Kos, Kalymnos, Karpathos, Santorini, Naxos, Paros, Samos, Lesbos, Korfu, Zakynthos, Kefalonia, Ithaka, Lefkada, Limnos, Thassos.

Katalog Turecko zahrnuje jak pobytové zájezdy na Egejskou riviéru, Tureckou riviéru, tak i poznávací zájezdy do Turecka.

Další katalog je zaměřený především na arabské země - Tunisko, Egypt, exotické Spojené arabské emiráty a najdete zde i zájezdy na Kypr, Maltu a do Bulharska.

Katalog Španělsko, Portugalsko nabízí zájezdy do destinací jako je Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera, Costa Brava a Maresme, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa Tropical, Costa del Sol, Costa Blanca, Algarve, Madeira, Kanárské ostrovy i Kapverdy.

V katalogu Itálie, Chorvatsko, Rakousko, Maďarska naleznete zájezdy i do dalších evropských zemí jako je Slovinsko, Francie, Korsika, Německo, Švýcarsko nebo Polsko. Zájezdy v tomto katalogu jsou letecky, autokarem i vlastni dopravou.

Pokud chcete trávit dovolenou v tuzemsku nebo u slovenských sousedů, můžete si vybrat z nabídky katalogu Česká republika, Slovensko, kde naleznete nabídku na hory, lázně, wellness. Nabídku na letní rodinnou dovolenou, na klasické týdenní pobyty ale i na zkrácené pobyty.


Nabídky z Letních hitů jsou platné do pátku 17.11., na tyto hned navazují slevy z letních katalogů.

  • Při rezervaci do 21.12. CK Firo tour poskytuje slevy pro letecké pobytové zájezdy 15 % pro pobyty s vlastní nebo autokarovou dopravou v základní ceně pak slevu 11 %. Výjimkou jsou letecké pobyty v Bulharsku, pro které platí sleva 11 %.
  • Letecké zájezdy pro děti za ceny od 299 Kč.
  • Při včasné rezervaci nabízí k vybraným zájezdům transfery na letiště za 290 Kč nebo parkování zdarma. Nově parkování zdarma nabízí i pro odlety z Brna a Ostravy. Klienti odlétající z Pardubic nebo Karlových Varů mohou využít parkování zdarma na nehlídaném parkovišti bez ohledu na datum rezervace zájezdu.
  • Přehled jednotlivých slevových období a nabídek najdete na úvodních stránkách každého z katalogů.
 
I letos CK do nabídky zařadila několik novinek na úrovni destinací – letecké pobyty na Sardinii, nově letecké pobyty na Maltě, pro nás novou španělskou oblast – La Manga del Mar Menor na pobřeží Costa Calida a s odlety z Bratislavy pobyty na Korsice.
 
Řadu nových hotelů najdete i v ostatních, již zavedených destinacích.

KATALOGY SI MŮŽETE PROLISTOVAT ONLINE KLIKNUTÍM NA DANÝ KATALOG

NA VAŠE POPTÁVKY SE TĚŠÍME NA MAILU INFO@CAIMPULS.CZ