Porovnání zájezdů

PŘEDVÁNOČNÍ PAŘÍŽ - LETECKY JEN ZA 6 990 Kč

Aktuality
PŘEDVÁNOČNÍ PAŘÍŽ - LETECKY JEN ZA 6 990 Kč

PŘEDVÁNOČNÍ PAŘÍŽ - LETECKY JEN ZA 6 990 Kč

22.11.2013

 

PŘEDVÁNOČNÍ PAŘÍŽ

30.11.2013, 2 dny

odlet z Prahy

snídaně

6 990 Kč


Popis hotelu:

Kompletní balíček služeb včetně transferů, průvodce a programu.

Cena obsahuje:

Letenku Praha – Paříž – Praha včetně všech letištních poplatků transfery letiště – hotel – letiště 2 noclehy v NNNN hotelu se snídaní česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů povinné smluvní pojištění CK proti úpadku.

Fakultativní služby:

Kombi packet E, Seina + Versailles 1 790 Kč kombi packet D, Seina + okruh 1 190 Kč panoramatický autobusový okruh Paříží s průvodcem(cca 4 hodiny) 950 Kč plavba po Seině (cca 1 hodina) 270 Kč kombi packet F, Seina + okruh + Versailles 2 690 Kč výlet do Versailles, vč. vstupu do zámku a zahrad (cca 6 hodin) 1 600 Kč.

Paříž

Paříž jako magnet přitahuje každoročně miliony turistů, kteří se nechávají okouzlit historickým a uměleckým dědictvím i věčně romantickou atmosférou. Kdo by si nepřál strávit třeba jaro vPaříži, posedět vparku pod Eiffelovou věží, projet se lodí po Seině, spatřit úchvatná mistrovská díla vněkterém zpočetných muzeí nebo se jen tak toulat půvabnými uličkami Montmartru nebo po slavných bulvárech… . Paříž je město, které vsobě skrývá nespočet tajemství i protikladů. Město, kde se snoubí bohatá historie smoderní architekturou. Město lásky, centrum umění, umělců a intelektuálů, středobod světové módy. Vše, co chcete, Vám Paříž dokáže nabídnout vněkteré ze svých malebných čtvrtí.

Program zájezdu
 
1. den
přílet do Paříže v ranních hodinách, transfer do hotelu. Individuální volno respektive fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) s českým průvodcem (exteriéry náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel ….). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 hodin) a informační schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).
2. den
po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce procházka malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur... . Odpoledne individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění večeře ve stylové pařížské restauraci.
3. den
po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Individuální program respektive možnost fakultativního výletu do Versailles, někdejší rezidence francouzských králů. Prohlídka interiérů zámku s českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby ( pouze hlavní sezóna červen - říjen). Návrat do Paříže cca do 15.30 hod., individuální volno. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/Lido) nebo projížďky po Seině s večeří a hudbou (cca 2,5 hod.).
4. den
po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo po dohodě s průvodcem na místě dopoledne krátká procházka (cca 2 hod.). Transfer na letiště, odlet do Prahy ve večerních hodinách. U zájezdů na 2 noci není vprogramu zahrnut druhý den. V průběhu zájezdu, kdykoliv možnost projížďky lodí po Seině (fakultativně, trvání cca 1 hod.).
Změna programu vyhrazena
 
Hotel Renaissance La Defense NNNN
hotel leží v srdci La Défense, největšího moderního administrativního centra Evropy, ukrytý přímo za dominantou La Défense – Grande Arche. Po pár minutách chůze se odtud dostanete k modernímu nákupnímu centru s více než 200 obchody, a ke stanici metra, ze které je v dobrém dosahu celá řada slavných míst Paříže. Pokoje vybavené sat. TV, minibarem, klimatizací, trezorem, telefonem, fenem, žehličkou. WiFi zdarma na recepci (lobby). K dispozici zdarma sauna a fitness centrum. Bufetové snídaně.

REZERVACI MŮŽETE PROVÁDĚT ZDE NEBO MAILEM info@caimpuls.cz