Porovnání zájezdů

Poznávací zájezd Karneval v Benátkách

Aktuality
Poznávací zájezd Karneval v Benátkách

Poznávací zájezd Karneval v Benátkách

10.1.2014

 

 

Poznávací zájezd Karneval v Benátkách (autobusem z Ostravy)

 

Termín 21. únor - 23. únor 2014 (3 dny), další termín 28.2.2014 na 3 dny                              
Místo odjezdu Ostrava, Brno, Olomouc Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy Doprava autobusem ACK
Konečná cena 1 690 Kč

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canal Grande. A pak už si vychutnáte jedinečný karneval plný bujarého veselí, hudby a originálních masek. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

Program

1. den, Pátek 21. února: Odjezd z Ostravy přibližně v 18.30 h, přes Olomouc, Brno, přejezd přes Rakousko.

2. den, Sobota 22. února: Příjezd do Punta Sabbioni na Benátské laguně v ranních hodinách (přibližně v 7.00 h). Odtud pokračujeme lodí (jízdné není v ceně zájezdu, jízdné vybere původce v autobusu) do Benátek přímo na náměstí Sv. Marka.

Seznámíme se s nejvýznamnějšími stavbami tohoto náměstí a okolí - bazilika Sv. Marka, Dóžecí palác, původní sídlo benátské administrativy Procuratíe Vécchie a Procuratíe Nuove, muzeum benátských kulturních dějin Museo Civico Correr, Kampanila a další. Nebude chybět ani pohled na slavný most Nářků, Ponte dei Sospiri.

Následuje procházka uličkami historického centra Benátek, při níž poznáme nejdůležitější atraktivity města - rušný most Ponte di Rialto s přilehlým tržištěm, hlavní dopravní tepnu Benátek Canal Grande a jeho paláce,... V neposlední řadě navštívíme most Ponte dell´Accademia s nádherným výhledem na Canal Grande.

V odpoledních hodinách možnost individuální návštěvy interiéru některé z mnoha výstavných budov města, jako je například Dóžecí palác s nádhernými kazetovými stropy, monumentální chrám Sv. Marka, galerie Academia, kde je řada děl slavných mistrů, nebo lze navštívit některý z kostelů s díly světoznámých umělců. Zejména si však vychnutnáme jedinečnou atmosféru benátského karnevalu, která nás bude obklopovat.

V podvečerních hodinách (přibližně v 20.00 h) návrat lodí z přístaviště u náměstí sv. Marka zpět do Punta Sabbioni. Poté noční přejezd přes území Itálie a Rakouska jen s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.

3. den, Neděle 23. února: Návrat do ČR v ranních hodinách, v průběhu dne dojezd na jednotlivá výstupní místa.

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cena zahrnuje:

  • dopravu pohodlným plně vybaveným autobusem
  • průvodce
  • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

  • doporučené kapesné 30-50 EUR
  • lodní přepravu z přístavu Punta Sabione do Benátek cca 20 EUR (tento lístek umožňuje také využívat v průběhu dne spojení po Canalu Grande a rovněž umožňuje přerušit cestu na některém z ostrovů)

Cestovní pojištění:

  • MINI: 35 Kč / den (rozsah krytí)
  • EXKLUZIV (+pojištění úrazové, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti): 60 Kč / den

 

REZERVACE MŮŽETE PROVÁDĚT ZDE.