Porovnání zájezdů

LEO EXPRESS SLEVA 100 Kč NA NÁKUP DALŠÍ JÍZDENKY

Aktuality
LEO EXPRESS SLEVA 100 Kč NA NÁKUP DALŠÍ JÍZDENKY

LEO EXPRESS SLEVA 100 Kč NA NÁKUP DALŠÍ JÍZDENKY

5.3.2014

Cestujte s LEO Express a získejte 100 Kč slevu na nákup další jízdenky.

V březnu se cestovat s LEO Express vyplatí víc než kdy jindy! Ke každému nákupu totiž rozdáváme slevu 100 Kč na další jízdenky.

Stačí jednorázově nakoupit minimálně za 100 Kč a do e-mailu spolu se zakoupenou jízdenkou obdržíte slevový kód, který jednoduše uplatníte při vašem dalším nákupu.

Slevový kód je možno uplatnit pouze při nákupu na internetu nejpozději do 30. dubna 2014. Slevové kódy lze získat za nákupy realizované do 31. března 2014. Kódy nelze sčítat.

Jak slevu získat?

Stačí jednorázově nakoupit jízdenky v minimální hodnotě 100 Kč a to buď na webových stránkách společnosti www.le.cz nebo na pokladnách LEO Express nebo u provizních prodejců vždy pouze po předložení s:)mile karty nebo sdělení e-mailové adresy. Na zadanou adresu totiž přijde společně se zakoupenou jízdenkou i slevový kód, který je možno uplatnit při dalším nákupu.

Jak slevu uplatnit?

Slevový kód lze uplatnit pouze při nákupu jízdenek přes internet na www.le.cz = u Vašeho prodejce jízdenek LE, v cestovní agentuře Impuls. Na konci objednávkového procesu je možnost vložení slevového kódu, který cenu celkového nákupu poníží o 100 Kč. Hodnota nákupu není nijak omezena, slevové kódy nelze sčítat. Slevový kód je možné využít s libovolným tarifem nebo trasou.

Březnové ceny Praha – Ostrava od 99 Kč pro dospělé a 49 Kč pro studenty!

20% s:)mile club: od 199 Kč – 100 Kč sleva = od 99 Kč

40% s:)mile club: od 149 Kč – 100 Kč sleva = od 49 Kč

Časové omezení akce

Slevové kódy lze získat za nákupy realizované do 31. března 2014.

Slevový kód je možno uplatnit nejpozději do 30. dubna 2014.

Tato data odpovídají datům nákupu, ne jízdy. Vždy je tedy možné nakoupit na 3 měsíce dopředu.

Storno podmínky

V případě kompletního storna jízdenky, za kterou zákazník získal slevový kód, bude tento slevový kód zneplatněn.

V případě částečného storna jízdenek z nákupu, za který zákazník získal slevový kód, bude slevový kód zneplatněn v případě, že zbytková hodnota původního nákupu bude menší než 100 Kč.

V případě storna jízdenky, která byla zakoupena se slevovým kódem, získá zákazník hodnotu zaplacené částky na kredit a slevový kód bude obnoven a bude možné ho využít znovu.