Porovnání zájezdů

TRUHLA PLNÁ POKLADŮ

Aktuality
TRUHLA PLNÁ POKLADŮ

TRUHLA PLNÁ POKLADŮ

13.5.2014

 

 

TRUHLA PLNÁ POKLADŮ

Po roce je zde opět akce - Truhla plná pokladů. Kromě skvělých cen a kvalitních služeb jsme pro Vás připravili opět něco navíc. U vybraných zájezdů budete mít možnost otevřít TRUHLU S POKLADY a získat ke svému zájezdu jednu z odměn z báječného pokladu!

Z truhly je možné si vybrat jednu z mnoha odměn, které jsou v ní připraveny. Odměny v pokladu se liší u jednotlivých hotelů a liší se i podle toho, kdy zájezd kupujete. Čím dříve, tím větší má šanci vybrat si cennější poklad.

U zájezdů Vás v truhle potěší třeba několikatisícová sleva, seating v letadle, ubytování v suitě místo standardního pokoje či ubytování s výhledem na moře. A to jsou jen některé z mnoha báječných odměn, které na Vás v truhle plné pokladů čekají.

Každá odměna z pokladu má svůj limit čerpání, to znamená, že na daný hotel je k dispozici určitý počet konkrétní odměny. Po jejím vyčerpání se tato odměna nahradí jinou. Pokud rezervujete zájezd včas, můžete si vybrat jednu z pěti cenných odměn. Postupně se ale čerpáním těchto odměn může výběr snížit na tři, či dokonce v truhle může zůstat již jen poslední odměna z pokladu. Počty odměn se mohou měnit každou chvilku – záleží jen na tom, kolik osob truhlu otevře a kolik odměn z ní vybere. Vybrat si můžete vždy jen jednu z nabízených odměn na jednu cestovní smlouvu.

Akce lze uplatnit na vybrané letecké zájezdy a termíny objednané od 13. 5. 2014. Akce platí do odvolání a nelze ji uplatnit zpětně.

Akci lze kombinovat se superslevou za včasný nákup.

Akci nelze kombinovat:

  • s žádnou jinou slevou
  • s programem "Senior"
  • se speciálními nabídkami
  • s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami (např. Sodexo poukázky apod.) nebo slevovými kupony (lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU)

 

Vybírejte si z široké nabídky cestovní kanceláře Alexandria.

 

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ SE NA NÁS NEVÁHEJTE OBRÁTIT 556 808 780.