Porovnání zájezdů

PHARRELL WILLIAMS V PRAZE - VSTUPENKY

Aktuality
PHARRELL WILLIAMS V PRAZE - VSTUPENKY

PHARRELL WILLIAMS V PRAZE - VSTUPENKY

23.5.2014

 

 

PHARRELL WILLIAMS

17.9.2014 Praha, O2 Arena

Vstupenky od 1090 Kč na stání.

Pro rezervaci volejte 556 808 778.

 

NĚKOLIKANÁSOBNÝ DRŽITEL CENY GRAMMY, SKLADATEL, PRODUCENT A MÓDNÍ GURU, PHARRELL WILLIAMS, JE V SOUČASNOSTI JEDNÍM Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH A NEJPLODNĚJŠÍCH UMĚLCŮ NA SVĚTĚ.


Pharrell Williams je významnou postavou nejenom hudební scény. Do hudební branže se skvěle uvedl v projektech The Neptunes či N.E.R.D. Je jedním z mála producentů v historii hip-hopu a r‘n‘b, kteří dokázali přijít s něčím úplně novým a nebáli se riskovat a posluchačům nabízet naprosto nezvyklé a neohrané postupy.

Pharrell Williams je tvořivá síla, která pomocí hudby, módy a designu dokáže vyjádřit svůj osobitý styl. Ať už jako producent nebo jako multi - mediální superstar, Williams nikdy nepřestal vytvářet nové trendy. Jako jedna polovina The Neptunes pomohl s Chadem Hugem vytvořit takové klasiky, jako je „Get Lucky„ od Daft Punk, „I Just Wanna Love U (Give It 2 Me)“ od Jay-Z,  „I’m A Slave 4 U“ od Britney Spears’, „Like I Love You“ od Justina Timberlaka nebo “Drop It Like It’s Hot” od Snoop Dogga. Na svém kontě má více jak 100 milionů prodaných desek a jeho hudba zní jako něco, na co nikdo jiný zatím ani nepomyslel.

Vytvořil nový způsob pohledu na zavedené hvězdy jako Snoop Dogg , Madonna, a dokonce i The Rolling Stones. V rámci projektu N.E.R.D. vydal Williams spolu s Hugo a Shae Haleym čtyři nahrávky obsahující nepředvídatelný hybrid alternativního rocku a hip-hopu.

Akční rádius jeho práce zahrnuje i navrhování soch, šperků a dalších doplňků pro luxusní zboží značky Louis Vuitton a Moncler. V současné době vlastní mediální podnik i am OTHER, který se zabývá zábavou, hudbou, módou a uměním. Pharrell je také spolu-zakladatelem značek Billionaire Boys Club a Ice Cream.

Na představení bude možné zakoupit exkluzivní VIP balíčky - v prodeji od pondělí 10.00 hod.


 

Zdroj: Pharrell Williams. Ticketportal [online]. 2014 [cit. 2014-05-23]. Dostupné z: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-2147483645

 

REZERVACE MŮŽETE PROVÁDĚT ONLINE ZDE A NÁSLEDNĚ U NÁS VSTUPENKY ZAPLATIT A VYTISKNOUT