Porovnání zájezdů

FIRST MINUTE 2015 - Chorvatsko, Černá Hora, Slovinsko - dovolená na Jadranu

Aktuality
FIRST MINUTE 2015 - Chorvatsko, Černá Hora, Slovinsko - dovolená na Jadranu

FIRST MINUTE 2015 - Chorvatsko, Černá Hora, Slovinsko - dovolená na Jadranu

2.10.2014

 

Vážení klienti, příznivci letních radovánek,

každý rok pro Vás CK Vítkovice Tours připravuje nejširší nabídku pobytů na Jadranu, která zahrnuje přes 526 ubytovacích zařízení, do nichž můžete cestovat vlastními auty, autobusovou dopravou z více než 50 nástupních míst v ČR nebo letecky. Nabídka se neustále rozšiřuje. Při včasném nákupu tzv. first minute můžete získat slevu na vaši dovolenou v roce 2015 až ve výši 40 %.

Opět se můžete těšit na všemi oblíbený Neptun klub s animačním programem pro děti i dospělé. Naše výjimečné postavení nám umožnilo vyjednat s jadranskými hoteliéry ty nejlepší ceny a nejvyšší slevy. Vaši letní dovolenou na Jadranu s VÍTKOVICE TOURS máte opět na dosah.

  • Česká jednička na Jadranu – za více než dvacet let existence přepravili už téměř 1 milion klientů, disponuje největším počtem ubytovacích kapacit a zajišťuje pro vás ty nejlepší podmínky.
  • Snadná DOSTUPNOST služeb – k osobní konzultaci je vám k dispozici v rámci celé ČR prostřednictvím 1300 autorizovaných prodejců a poboček.
  • KOMPLEXNOST služeb je samozřejmostí – nechte organizaci vaší dovolené na nás a užijte si klidnou a bezstarostnou dovolenou.

Svou dovolenou na rok 2015 si můžete vybrat v destinacích jako je Chorvatsko, Černá Hora nebo Slovinsko.

Katalog CK Vítkovice Tours na rok 2015 si můžete prolistovat online ZDE.