Milí klienti,

máme pro Vás nabídku letní dovolené na rok 2015 od CK Firo tour. Již nyní si budete moci vybírat z celé řady destinací a ubytovacích kapacit na Vaši dovolenou v roce 2015, mezi nimiž nechybí osvědčené a oblíbené prázdninové cíle ani zajímavé novinky.

Skvělou novinkou na příští rok je KYPR LETECKY Z OSTRAVY! Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři a přezdívá se mu také Afroditin ostrov. V současné době je ostrov rozdělen na dvě části, část tureckou a část řeckou.
V každé části jsou jiná pravidla pro vstup. Zatímco v řecké části Turecka Vám bude stačit pro vstup pouze občanský průkaz, do severní části je nutný pas, který musí být platný minimálně šet měsíců po návratu do České republiky.

Odlet z Moravy, konkrétně z Ostravy je pro nás určitě skvělou zprávou, v loňské sezóně (2014) totiž Kypr z Ostravy vůbec nelétal.

Dovolenou na Kypru můžete strávit v hotelu Crystal Rocks, L.A., Club Simena, Laphetos Club Resort, Merit Crystal Cove nebo Acapulco Beach Resort. Ceny leteckých zájezdů na Kypr z Ostravy jsou ve first minute opravdu hezké.
V červnu s polopenzí můžete cestovat již od 10 927 Kč, s all inclusive pak od 12 142 Kč. Nebo za plnou cenu dospělé osoby a dítě s Vámi na dovolenou cestuje jen za 99 Kč!!!

Zkušenosti minulých let nám ukazují, že Váš zájem o letní dovolenou zakoupenou ve first minute rok od roku roste.
Pro léto 2015 jsme pro Vás nabídku našich letních hitů opět rozšířili – přidáváme nové destinace i nové odlety. Vybírat
je z čeho, nabídka je široká.

Vyberte si z nabídky desítek populárních destinací či z novinek, které jsme pro vás na rok 2015 připravili: Dračská Riviéra (Albánie), Bodrum (Turecko) - ODLET Z OSTRAVY!, Chios (Řecko), Jižní Peloponés (Řecko).

Nabídka z katalogu Letní hity 2015.


Až do 31.10.
můžete pro svou příští letní dovolenou 2015 využít velké slevy při včasné rezervaci  - slevu 19 %
pro dospělou osobu anebo koupit leteckou dovolenou pro dítě za ceny již od 99 Kč.

Nabídka se bude postupně rozšiřovat, v tuto chvíli zatím katalogy nejsou k dispozici, zastavit se můžete ale v cestovní agentuře Impuls v Kopřivnici, kde Vám zkušený personál s radostí při výběru Vaší dovolené pomůže a doporučí hotel
a destinaci plně vyhovující vašim představám Vaší ideální letní dovolené.