Porovnání zájezdů

Dovolená v Černé Hoře - rozšířená nabídka zájezdů na léto 2015

Aktuality
Černá Hora - rozšířená nabídka zájezdů na léto 2015

Černá Hora - rozšířená nabídka zájezdů na léto 2015

28.10.2014

 

 

Milí klienti,

vybíráte si již dovolenou na léto 2015? Dobře děláte! Právě teď postupně vychází nové katalogy na sezónu 2015
a s nimi největší výhody a slevy za FIRST MINUTE 2015, které můžete čerpat. CK Kovotour Plus představuje nabídku na nadcházející sezónu - katalog Léto 2015.

 

Největší výhody:

AKCE DO 31.12.2014

bonus 10 000 Kč k zájezdům (je možno čerpat ve výši 2000 Kč na jednu smlouvu po dobu 5 let)

dárkový šek ve výši 500 Kč k odbavení 2014

sleva first minute ve výši 12 %

sleva pro stálého klienta ve výši 3 %

 

AKCE DO 28.02.2015

stejné výhody jako výše uvedené kromě dárkového šeku ve výši 500 Kč


Navíc akce až 3 děti do věku až 18 let ZCELA ZDARMA ve vybraných destinacích a hotelech.


 

Chystáte se na dovolenou v Černé Hoře? Vyberte si z rozšířené nabídky CK svou dovolenou v Černé Hoře a nečekejte na kapacity, které zůstanou na last minute, které jsou např. daleko od pláže apod. Vyberte si hotel, který se Vám líbí ne ten, který na vás zbyde.

V Černé Hoře na vás čeká průzračné moře, krásná příroda i vysoké hory. V roce 2015 se nově bude létat do Černé Hory také na 10 a 11 nocí, a to z Prahy. Lety do Ostravy jsou na rok 2015 naplánovány přímé a na dopolední hodinu.

Těšit se opět můžete na oblíbené letoviska v Černé Hoře jako je krásná Budva, Bečiči, Petrovac, Sutomore, Bar, Dobra Voda, Ulcinj nebo luxusní Sveti Stefan. V nabídce je pro vás připraveno přes 40 hotelů či vilek.

Kromě zájezdů do Černé Hory, CK také nabízí zájezdy do Albánie, které byly v minulé sezóně oblíbené a doufáme, že letos bude popularita této krásně země ještě větší. Do Albánie se zatím léta do Podgorice v Černé Hoře a následně je transfér do letoviska Durrës. Novinkou pro sezónu 2015 je, že kapacita do Albánie bude jen 14 osob, kteří poté budou cestovat mikrobusem a transfér tak bude kratší oproti sezóně 2014, kdy se jezdilo velkým autobusem a cestování bylo nepohodlné. Velkou výhodou bude průvodce, který s vámi bude cestovat, při transféru pak budete mít výklad zkušeného průvodce a cesta tak bude vlastně jako výlet po Černé Hoře a Albánii.

Kromě Černé Hory a Albánie budete moci na dovolenou z Ostravy letět také do Bulharska, Řecka, Turecka a nově jsou také naplánované odlety z Ostravy na Kypr. Autobusové zájezdy CK pořádá do Chorvatska.

Úplnou novinkou je nově otevřený Horský hotel Čeladenka na Čeladné.

Připravena je pro vás také nabidka DOTOVANÝCH ZÁJEZDŮ PRO SENIORY 55+.

Ve vybraných hotelech najdete jednolůžkový pokoj bez příplatku!

Jednolůžkový pokoj bez příplatku je např. v hotelu Olympic all inclusive Club, v hotelovém komplexu Bellevue all inlcusive Club nebo ve Vile Golf.

 

 

Nabídka z katalogu LÉTO 2015:

ČERNÁ HORA

ALBÁNIE

CHORVATSKO

BULHARSKO

ŘECKO

TURECKO

SEVERNÍ KYPR