Porovnání zájezdů

SPOLUPRÁCE S ITS BILLA TRAVEL!!!

Aktuality
SPOLUPRÁCE S ITS BILLA TRAVEL!!!

SPOLUPRÁCE S ITS BILLA TRAVEL!!!

6.2.2015

 

Vážení klienti,

od dnešního dne si výhradně u nás jako u Exim partnera v Kopřivnici můžete zakoupit zájezdy od oblíbené cestovní kanceláře ITS Billa Travel.

Cestovní kancelář ITS Billa Travel, je součástí společnosti REWE Group a na český trh vstoupila v lednu 2009. Spojením ITS (jeden z největších evropských touroperátorů) a společnosti Billa, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří Exim Tours, která je od roku 2012 členem DER Touristik, Vám přináší velmi širokou nabídku zájezdů, opravdu příznivé ceny a hlavně kvalitní služby.

Německá ITS byla založena již v roce 1970 tzn. že má více než 40 let zkušeností na trhu cestovního ruchu. V roce 2011 zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů.

ITS Billa Travel patří mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na českém trhu a svou nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje velmi silnou pozici v České republice.


Letní dovolenou si můžete vybírat ze dvou katalogů, a to z leteckých zájezdů - Letecké zájezdy - Léto 2015 a z katalogu Evropa autem - Léto 2015. 

katalog ITS Billa Travel      katalog ITS Billa Travel

Svou letní leteckou dovolenou si můžete vybírat z destinací jako je Řecko, Turecko, Bulharsko, Španělsko, Itálie, Egypt a Tunisko.

V katalogu Evropa autem najdete dovolenou v Chorvatsku, Černé Hoře, Slovinsku, Rakousku, Itálii, Německu, Česku, Slovensku a taky v Maďarsku.