Porovnání zájezdů

Přichází ten pravý čas na vyřízení slevových karet ISIC, ITIC a SCHOLAR

Aktuality

Přichází ten pravý čas na vyřízení slevových karet ISIC, ITIC a SCHOLAR

28.8.2015

Vážení klienti, 1. září se nám blíží a společně s novým školním rokem se nevyhneme výdajům za jízdenky, vstupenky a další aktivity nezbytné ke studiu. Jako každý rok Vám vyřídíme jako jediní v okrese slevové karty ISIC, ITIC  a SCHOLAR na počkání, které můžete využít na různé jízdenky, vstupenky, nákupy, občerstvení, koncerty, festivaly a další aktivity. Při vyřízení ISIC, ITIC a SCHOLAR již v září, dostáváte výhodu nejdelší trvanlivosti slevové karty. Platí tedy až do prosince následujícího roku 2016.

K vystavení průkazu potřebujete pouze vypsanou žádost s potvrzením ze školy, fotografii a 300 Kč. Slevovou kratu ISIC, ITIC a SCHOLAR Vám vyřídíme a Vy můžete katru ihned využívat. Žádost si také můžete stáhnout ZDE.

Studentská slevová karta ISIC

ISIC je mezinárodní identifikační průkaz, prokazující statut žáka/studenta řádného prezenčního studia středního odborného učilistě, střední, vyšší odborné nebo vysoké školy plně uznávané Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Jako majiteli studentské karty ISIC se ti otevírá svět nekonečných možností pro ještě pohodlnější a výhodnější cestování.

ISIC karta ti přináší tisíce slev a výhod v oblasti cestování, kultury, sportu, stravování, volného času a dalších služeb, které můžeš uplatnit jak doma, tak v 95 zemích světa.

 

Učitelská slevová karta ITIC

Karta ITIC je jediný mezinárodně uznávaný doklad učitelské profese. Učitelé s touto kartou získají mnoho slev v oblasti cestování, kultury, sportu a volného času u nás i v zahraničí.

 

 

Žákovská slevová karta SCHOLAR

ISIC SCHOLAR je průkaz pro žáky/studenty základních škol plně uznávaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Průkaz je vydáván, stejně jako standardní ISIC, světovou organizací ISIC Association pod záštitou UNESCO. Platnost tohoto průkazu je 16 měsíců, a to vždy od září do prosince dalšího kalendářního roku.