Porovnání zájezdů

Cestujete raději autem? Nabídka na léto 2016 je tady - CK Neckermann

Aktuality

Cestujete raději autem? Nabídka na léto 2016 je tady

10.10.2015

Vydat se na dovolenou autem je stále více oblíbeným druhem cestování. Jaké jsou jeho výhody? Jste pánem svého času, můžete si kdykoliv a kdekoliv zastavit, odpočinout si, občerstvit se a hlavně poznáte více míst, zemí i kulturních a přírodních památek.

Procestujte s námi autem Evropu, nabízíme vám dovolenou v Itálii, Rakousku, Švýcarsku, Slovensku, v České republice a dalších evropských zemích.

Vyberte si z široké nabídky zájezdů vlastní dopravou se slevou first minute.

Vaše výhody:

  • JOKER POKOJE AŽ 20% SLEVA - cenově výhodnější vůči standardním pokojům
    a mnohokrát se stejným vybavením. U rezervace tohoto typu pokoje přenecháváte výběr typu a jeho polohy na hotelu.
  • VÝHODNÉ TERMÍNY 7=5 - výhodné termíny, to jsou noci zdarma pro vás. Například u termínu 7=6 při rezervaci pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze 6 nocí.
  • SINGLE S DÍTĚTEM AŽ 100 % SLEVA - sleva na ubytování pro dítě až 100%, i když cestuje pouze s jedním dospělým.
  • DĚTSKÁ SLEVA AŽ 100 % - sleva pro dítě až 100 % na ubytování i stravování.
  • POBYTY JIŽ OD 1 NOCI - nechce se Vám trávit dovolenou pouze na jednom místě, ale chcete poznat třeba celou jižní Evropu? Žádný problém. V řadě hotelů máte možnost ubytování již od 1 noci nebo příjezdu kdykoliv během celého týdne.
  • REGIONÁLNÍ SLEVOVÉ KARTY ZDARMA - k pobytům v řadě hotelů obdržíte regionální slevovou kartu. Získáte tak například velmi výhodné vstupy do místních muzeí, památek nebo výhodné jízdenky na lanové dráhy či hromadnou dopravu.