Porovnání zájezdů

Novinky - dovolená léto 2016

Aktuality

Novinky - dovolená léto 2016

12.11.2015

Co nás čeká nového v sezóně léto 2016? Které destinace s námi můžete v létě navštívit?

Senegal

Do této exotické destinace se již sice nějakou dobu létá, ale pouze v zimním období. V letní sezóně se Senegal objeví nově a určitě se máte na co těšit. Do této exotické země se bude létat nyní celoročně, a to z Prahy. V Senegalu najdete krásné pláže ale i úžasné safari. V této destinaci můžeme doporučit hotel Royal Decameron Baobab****

Albánie

Stále více cestovních kanceláří objevilo krásy Albánie, a proto tuto destinaci zahrnuly do své nabídky na nadcházející sezónu léto 2016. Albánie vám může nabídnout rozmanitou a krásnou přírodu - hory, divoké řeky, jezera, ale také krásné moře a pláže. Albánie má velký potenciál pro rozvoj cestovního ruchu, který však ještě není tak rozvinut jako v sousedních přímořských destinacích. Pokud chcete objevovat přírodní krásy země, neváhejte si vybrat právě tuto destinaci. V nabídce je celá řada výborných hotelů s kvalitními službami.

 
V letní sezóně 2016 většina cestovních kanceláří prodavající Bulharsko, svou nabídku ještě rozšiřuje. O Bulharsko byl již v sezóně 2015 velký zájem možná i proto, že klesl zájem o arabské destinace jako je Tunisko a Egypt. Cestovní kanceláře nabízí také celou řadu hotelů s animačními programy pro děti i dospělé, klubové hotely atd. Milovníky Řecka určitě potěší rozšířená nabídka řeckých ostrovů. Nově se bude létat na ostrovy Mykonos, Halki, Patmos a další. Cestovní kancelář Neckermann přidává odlety z Brna, především do Bulharska, ale přibydou i destinace jako je Turecko a Kréta. Bohužel, cestovní kancelář Neckermann z Ostravy létá pouze do Bulharska.