Porovnání zájezdů

Vánoce a Silvestr 2015 u moře, vyrazte za exotikou

Aktuality

Vánoce a Silvestr 2015 u moře

23.11.2015

Už vás nebaví ten předvánoční shon? Chcete strávit vánoční svátky netradičně? Leťte s námi na dovolenou přes svátky. Oslavte Vánoce v teple, na sluníčku u moře. 

Co třeba Vánoce na Kapverdách? 

Kapverdy se staly v posledních letech velice oblíbenou dovolenkovou destinací. Létá se na ostrov Boa Vista a ostrov Sal. Ostrov Boa Vista je spíše pro klidnější dovolenou, cestovní ruch zde není ještě úplně rozvinutý, chybí turistická infrastura, ale pro milovníky odpočinku je to ideální. Čekají zde na vás někonečně dlouhé pláže a azurový oceán. Pokud si chcete zajít na diskotéku nebo posedět v kavárně, doporučuji ostrov Sal. Naše tipy na dovolenou na Kapverdách.

Nebo chcete strávit vánoční svátky na Kanárských ostrovech?

Vyberte si k trávení vánočních svátků jeden z Kanárských ostrovů. Teploty celoročně na Kanárských ostrovech nespadnou pod 20ºC. Například ostrov Fuerteventura se pyšní až 350 slunečnými dny v roce. Velkým zážitkem pro vás i vaše děti bude jistě Loro Parque na ostrově Tenerife, kde můžete vidět show kosatek a delfínů. Naše tipy na dovolenou na Fuerteventuře. Naše tipy na dovolenou na Tenerife.

Skvělé služby za přijatelnou cenu. Líbily by se vám Vánoce v Egyptě?

Egypt je celoroční destinací, i přesto většina z nás létá do Egypta v létě, proč ale nezkusit Egypt zimní? Čekají na vás teploty okolo 20ºC, stejnou teplotu má i moře. Vánoce v Hurghadě. Vánoce v Marsa Alam

Pokud chcete odletět do tepla jen na pár dní, nabízí se také zkrácené pobyty u moře na 5 dní.

Vánoce v Dominikánské republice? Ve Spojených arabských emirátech? V Thajsku?

Nabízí se spousta nabídek do exotických destinací, stačí si jen vybrat.