Porovnání zájezdů

Ibersol Son Caliu Mar

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Ibersol Son Caliu Mar - Španělsko - Španělsko ostrovy - Baleáry - Mallorca - Palmanova

Ibersol Son Caliu Mar starstarstarstar

Ibersol Son Caliu Mar
Doprava:
letecky
Letiště:
Katovice
Odjezd:
-
Strava:
All inclusive
250 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Popis hotelu

Poloha

Hotel Ibersol Son Caliu Mar se nachází v Son Matias, cca 5 min chůze k promenádě s bary, restauracemi a obchody. Palma de Mallorca je vzdálené cca 20 min jízdou autem - 15 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka, letiště cca 20 km, doprava trvá cca 30 - 40 min.

Hotel byl celkově zrekonstruován v roce 2011 po přijetí do známé španělské sítě hotelů Ibersol.

Pláž

Hotel Ibersol Son Caliu Mar se nachází blízko písečné pláže - cca 300 m. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 14 EUR/den). Ke známé široké písečné pláži ve městě Palma Nova zajišťuje hotel kyvadlovou dopravu minibusem denně od 10:00 do 18:30 (cca 800 m).

Pokoje

Hotel Ibersol Son Caliu Mar má k dispozici na 315 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů (možnost 1 nebo 2 přistýlek), s balkónem/terasou, koupelnou (WC, sprchový kout nebo vana), fénem, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV se satelitním příjmem, telefonem, lednicí a trezorem (za poplatek).

Vybavení

Hostům hotelu Ibersol Son Caliu Mar je k dispozici 24hodinová recepce, sluneční terasa, 3 bary, restaurace, bazén a dětské brouzdaliště - sladkovodní, obklopené zahradou plnou zeleně. V areálu hotelu je k dispozici také druhý bazén, v klidnější lokalitě. Lehátka u bazénu jsou zdarma, osušky jsou k dispozici za zálohu 10 EUR.

Strava

All inclusive formou bohatého bufetu v hlavní restauraci: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:30). Navíc je hostům k dispozici také snack bar u bazénu (10:30 - 18:00) a bar s nápoji (10:00 - 24:00). Nealkoholické a místní alkoholické nápoje k jídlům a u barů.

Sport a zábava

Hotel Ibersol Son Caliu Mar nabízí bohatý zábavný program pro dospělé i děti. Od poloviny června do poloviny září je k dispozici Figloklub - 6x týdně zábava pro děti, polský animátor. Hotel nabízí bezplatně amfiteátr, diskotéku (nápoje placeny zvlášť), fitness centrum, saunu, sportovní zázemí pro volejbal, basketbal, fotbal a tenis. K dispozici je také půjčovna kol (poplatek 10 EUR/den - počet kol je omezen). Pro děti: dětské brouzdaliště, mini klub, dětské hřiště, tým animátorů. Za poplatek: biliard, spa centrum (podrobný ceník na recepci).

Internet

Wi-Fi zdarma v prostoru recepce a v některých částech pokojů, internetové místnosti - za poplatek (cca 1 EUR/10 min.).

Místní kategorie

****

Webové stránky

www.ibersol.es

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hiszpania-majorka/ibersol-son-caliu-mar

Náš názor

Zapojení týmu animátorů vytváří v hotelu Ibersol Son Caliu Mar nevídanou prázdninovou atmosféru! Navíc je lokalita hotelu ideální pro výlety na nejkrásnější místa na ostrově. Výhodou je také blízkost pláže a centra letoviska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek, který se hradí při ubytování (hotel 2* - 2,20 EUR/os./noc, hotel 3* - 3,30 EUR/os./noc, hotel 4* a 5* - 4,40 EUR/os./noc), fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Jiné

ŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informaceMěna

EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA.

Spropitné

Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně.

Vízum

Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas

Stejný jako v České republice.

Orientační ceny

Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta

Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony

Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.Mallorca


Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal

Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf

Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa

Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv

Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: www.rozklady.r.pl.

Výlety v okolí

JESKYNĚ MALLORCY - cena cca 47 EUR

Výlet do jeskyní povede přes Algaida, Montuiri, Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíte dvě jeskyně, z nichž největší je Dračí jeskyně Porto Cristo - mistrovské dílo přírody, které je charakteristické krásnými krápníkovými útvary. V jeskyni se také nachází jedno z největších a nejhlubších podzemních jezer v Evropě, jehož hloubka dosahuje 29 m. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.

VALLDEMOSSA - cena cca 30 EUR

Malebné městečko ležící v horách, které si pro zimní dovolenou vybrali Fryderyk Chopin a George Sand. Ve Valldemosse můžete vidět kartuziánský klášter z roku 1399 - La Cartuja a klášterní kostel s klášterní lékárnou, místa pronajatá Chopinem a Sand. V královském paláci ze 14. století si poslechneme klavírní recitál.

POLLENSA a FORMENTOR - cena cca 52 EUR

První bod výletu bude Inca - město známé pro své kožené zboží. Hosté mohou také navštívit místní lihovar a ochutnat zdejší likéry. Dále vede stezka k Formentoru, který je známý pro své krásné bílé pláže a park. Na zpáteční cestě návštěva Pollensy - volný čas na oběd.

ES FOGUERO - cena cca 59 EUR/os, děti do 12 let cca 19 EUR

Španělský večer začíná večeří za doprovodu atraktivního uměleckého programu. Téma večera je Flamenco. To bude předvedeno profesionálním španělským baletem, který potěší tancem (od klasiky až po současné flamenco), kostýmy a hudbou a navodí jedinečnou atmosféru.

KOLEM OSTROVA - cena cca 70 EUR

Prohlídka začíná odjezdem vlakem z Palmy. Cestou lze obdivovat nádherné scenérie, plantáže stromů a pohoří západního pobřeží. Cesta lodí pokračuje do La Calobra, kde je možné prohlédnout si Gorge Torrent de Paris nebo využít svůj volný čas k opalování. Na zpáteční cestě poputuje cesta údolím Lluc, kde je nejcennější památkou klášter velké Panny Marie - patronky ostrova.

AQUACITY - cena cca 24 EUR/os, děti do 12 let cca 17 EUR

Vodní komplex v El Arenal s různými bazény a tobogány je jedním z největších v Evropě.

MARIENLAND - cena cca 30 EUR/os, děti do 12 let cca 22 EUR

Vystoupení delfínů, papoušků a tuleňů. Další zajímavostí je mořské akvárium, mini zoo a plavecký bazén s tobogánem pro ty nejmenší. Vynikající výlet pro děti.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.