Porovnání zájezdů

Sea Garden

Sea Garden, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Kavos, 21.9.2017, All inclusive
Sea Garden
LM
Termín:
21.9. – 28.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:106068810
10 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sea Garden Alexandria Club
Ubytování
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou.
Možnost dvou přistýlek (rozkládací
lůžko). Hotel dále na vyžádání nabízí pokoje typu mezonet s možností až tří přistýlek. Maximální
obsazenost pět dospělých.
Poloha
Rozlehlý hotelový komplex se nachází v klidné okrajové části letoviska Asprokavos, cca 50 km od letiště. Hotel je umístěn v krásné zahradě plné zeleně a květin a je tvořen hlavní budovou s recepcí a restaurací a samostatnými bloky rozmístěnými po celém resortu. Součástí hotelového areálu je rovněž minimarket. Další obchůdky, bary a taverny jsou ve vzdálenosti cca 1 km v městečku Kavos. Hotel leží přímo u písčité pláže.
Animace
Český animační tým Vás zve k návštěvě hotelu Sea Garden CK Club, kde pro Vás v období od 8.6. do 24.9. přichystá úžasný program plný zábavy, soutěží, sportu i aktivní relaxace. V bohatém denním programu plném tradičních i netradičních aktivit pro děti i dospělé si vybere opravdu každý, pro děti je navíc připraven i český Dětský klub se speciálním programem pro děti. Po dni plném slunce, koupání a účasti na animačních programech pak jistě rádi uvítáte naše večerní programy a představení, které vám ještě vylepší již tak příjemnou atmosféru přímořských večerů. Naši animátoři se vynasnaží Vás zabavit.
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:


• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku


• transfery do pobytového místa a zpět


• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu


• česky/slovensky mluvící delegát


• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákaznika připlatit (nepovinné příplatky):


• volitelné doplňkové služby


• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč550 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč300 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt


Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 31. 10. 2016. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 10. 2016.
Doporučení
Sea Garden CK Club je další oblíbená a vyhledávaná kapacita mezi našimi klubovými hotely. Prostorný areál s krásnou zahradou, sluneční terasou a bazénem ležícím hned u moře, nabízí ideální podmínky pro dovolenou kombinující odpočinek a relaxaci se zábavou a aktivitou. Stačí pár kroků a můžete si po aquaerobiku v bazénu skočit do moře, osvěžit se a za chvíli být zase připraveni na další zábavný program, který pro děti i dospělé přichystá náš český animační tým využívající bohaté zázemí tohoto hotelu.
Gps
39.376177, 20.119736
Název
Sea Garden CK Club***+
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu (na části pláže vstup do moře po dvou schůdcích). SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.
Stravování
Služby all inclusive zahrnují
plnou penzi formou bufetu (snídaně
8:00–10:00 h, obědy 12:30–14:30 h, večeře
19:00–21:30 h), lehké občerstvení během dne (10:00–12:00 h a 16:00–18:00 h), neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických
nápojů od 10:00–22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.
Vybavení
Hotelový areál tvoří hlavní budova s recepcí a další budovy s pokoji. K dispozici je zde restaurace v hlavní budově, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, dětský klub, minimarket. Animační tým zde připravuje během dne i večera bohatý animační program v češtině pro děti i dospělé (8.6. - 24.9.2017).

Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, Wi-Fi (v recepci).

Za poplatek: internetový koutek, malé fotbalové hřiště basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, biliár.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Alexandria, spol. s r o., IČ 25661507.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK