Porovnání zájezdů

To nejlepší z Kanárských ostrovů

To nejlepší z Kanárských ostrovů, Moře - plavby, Atlantický oceán, 5.1.2018, Light all inclusive

To nejlepší z Kanárských ostrovů starstarstar

To nejlepší z Kanárských ostrovů
FM
Termín:
Načítám ... 5.1. – 12.1.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Light all inclusive
Číslo zájezdu:122432294
16 990 Kč (-0 %)
Ubytování
Vnitřní kajuta (kategorie 1): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.Vnější kajuta (kategorie 4): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), panoramatické okno, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi.
Stravování
Stravování LIGHT ALL INCLUSIVE na palubě lodi.Program LIGHT ALL INCLUSIVE v ceně zájezdu mj. zahrnuje snídani (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeři (19.30-21.30) formou bufetu podávané v hlavní restauraci - k obědu a večeři neomezená konzumace piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody; odpolední čaj / kávu a občerstvení; neomezenou konzumaci piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody podávané ve vyhrazeném baru (alkohol pro osoby starší 18 let) v době 12.00-24.00; po večeři občerstvení na určeném místě; v každé kabině denně láhev s vodou (1,5 l).Za příplatek je program ULTRA ALL INCLUSIVE, který navíc zahrnuje neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.
Trasa
Tenerife • La Palma • Lanzarote • Gran Canaria • La Gomera • TenerifeOdlet z Prahy, trasa letu: Praha – Tenerife – Praha.
Program zájezdu
PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: TENERIFE

Odlet z Prahy na Tenerife, transfer do přístavu Santa Cruz de Tenerife, nalodění a volno na palubě, zábavní program na lodi. Ve večerních hodinách vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Palma. Nocleh na lodi.

2. den: LA PALMA

V cca 9.00 hodin doplutí do přístavu Santa Cruz de La Palma, hlavního města ostrova La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkony na hlavní obchodní ulici. Jednou z hlavních atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16. století a budova Open University. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (příplatek na místě) účast na výletech: Národní park Caldera de Taburiente, La Palma Gran tour, Santa Cruz a doutníky nebo transfer do Tazacorte. V cca 18.00 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov Lanzarote. Nocleh na lodi.

3. den: LANZAROTE

V cca 9.00 hodin doplutí do přístavu Arrecife, hlavního města ostrova Lanzarote, s jeho krásnou městskou pláží a půvabnou zátokou Charco de San Ginés, kde kotví rybářské lodě. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (příplatek na místě) účast na výletech: Národní park Timanfaya, Lanzarote očima Césara Manrique, Lanzarote GRAN TOUR, Vinařská stezka Lanzarote nebo transfer do Puerto de Carmen. V cca 22.00 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov Gran Canaria. Nocleh na lodi.

4. den: GRAN CANARIA

V cca 8.00 hodin doplutí do přístavu Las Palmas, živého hlavního města ostrova Gran Canaria s písečnou pláží Las Canteras. Doporučujeme navštívit nejstarší čtvrť Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny nebo vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Gran Canaria, Viva Las Palmas nebo transfer do Maspalomas nebo transfer do Puerto de Mogan. Nocleh na lodi.

5. den: GRAN CANARIA

Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Gran Canaria, Viva Las Palmas nebo transfer do Maspalomas nebo transfer do Puerto de Mogan. V cca 23.00 vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Gomera. Nocleh na lodi.

6. den: LA GOMERA

V cca 10.00 hodin doplutí do přístavu San Sebastian de la Gomera, okouzlujícího hlavního města ostrova La Gomera s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba, jako např. kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR La Gomera nebo Viva La Gomera. V cca 20.00 hodin vyplutí z přístavu směrem zpět na ostrov Tenerife. Nocleh na lodi.

7. den: TENERIFE

Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Tenerife, Viva el norte, úpatí hory Teide, Tagananan & La Laguna, Loro Park, Siam park nebo Teide – svatá hora Guančů. Nocleh na lodi.

8. den: TENERIFE

Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. V závislosti na letovém řádu vylodění a odhlášení z výletní lodi a transfer na letiště Reina Sofia, odlet zpět do Prahy.
Fakultativní služby
příplatek za ubytování ve vnější kajutě (kategorie 4) 1.990 Kč

příplatek za jednolůžkovou vnější kajutu 9.980 Kč

příplatek za ultra all inclusive 4.990 Kč
Tipy pro správnou volbu
- návštěva několika ostrovů během jednoho zájezdu

- program soft ALL INCLUSIVE na lodi

- příjemné klima po celou sezónu

- česky mluvící personál
Informace
Při rezervaci plavby je NUTNÝ cestovní pas a údaje cestovního pasu.

V závislosti na povětrnostních podmínkách kapitán může rozhodnout o změně trasy.

Pořadí programu a doba nalodění a vyplutí z přístavu se mohou měnit.

Nabídka výletů je orientační a může být upravena dle aktuální situace, cenu upřesní prodejce.

Minimální počet pro realizaci fakultativních výletů je 14 osob, výlety se konají s česky nebo polsky mluvícím průvodcem.

Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.

Měnou na lodi je euro.
Cena nezahrnuje
povinné přístavní poplatky 150 Eur/osoba (platba na místě)

povinné spropitné pro posádku 5 Eur/osoba/den (platba na místě)
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Tenerife-Praha včetně včetně tax a příplatků

7 noclehů na lodi Ocean Majesty ve vnitřní kajutě (kategorie 1) pro 2 osoby se sociálním zařízením

stravování light all inclusive na palubě lodi

transfer letiště – přístav – letiště

česky mluvící personál

pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality. Před Vaší cestou si vždy ověřte platnost cestovních dokladů a vízovou povinnost v cílových i tranzitních zemích. Více informací naleznete na oficiálních stránkách ministerstva zahraničních věcí České republiky na adrese www.mzv.cz .

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Souhlasím s obchodními podmínkami pořadatele zájezdu.
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK