Porovnání zájezdů

Za krásami Kanárských ostrovů

Za krásami Kanárských ostrovů, Moře - plavby, Atlantický oceán, 26.1.2018, Light all inclusive

Za krásami Kanárských ostrovů starstarstar

Za krásami Kanárských ostrovů
Termín:
26.1. – 2.2.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Light all inclusive
Číslo zájezdu:122425048
11 990 Kč (-54 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Vnitřní kajuta (kategorie 1): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Vnější kajuta (kategorie 4): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), panoramatické okno, individuálně ovládaní klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi.
Stravování
Stravování LIGHT ALL INCLUSIVE na palubě lodi.

Program LIGHT ALL INCLUSIVE v ceně zájezdu mj. zahrnuje snídani (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeři (19.30-21.30) formou bufetu podávané v hlavní restauraci - k obědu a večeři neomezená konzumace piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody; odpolední čaj / kávu a občerstvení; neomezenou konzumaci piva, vína, vybraných nealkoholických nápojů a vody podávané ve vyhrazeném baru (alkohol pro osoby starší 18 let) v době 12.00-24.00; po večeři občerstvení na určeném místě; v každé kabině denně láhev s vodou (1,5 l).

Za příplatek je program ULTRA ALL INCLUSIVE, který navíc zahrnuje neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.
Trasa
Tenerife • La Palma • El Hierro • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife

Odlet z Prahy, trasa letu: Praha - Tenerife - Praha.
Program zájezdu
1. den: TENERIFE
Odlet z Prahy na Tenerife, transfer do přístavu Santa Cruz de Tenerife. Nalodění, volno na palubě, zábavní program na lodi. Ve večerních hodinách vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Palma. Nocleh na lodi.

2. den: LA PALMA
V cca 9.00 hodin doplutí do přístavu Santa Cruz de La Palma, půvabného hlavního města ostrova La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkony na hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z hlavních atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16. století a budova Open University. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: Národní park Caldera de Taburiente, La Palma GRAN TOUR, Santa Cruz a doutníky nebo transfer do Tazacorte. V cca 23.00 hodin odjezd z přístavu směrem na ostrov El Hierro. Nocleh na lodi.

3. den: EL HIERRO
V cca 6.00 hodin doplutí do přístavu Puerto de la Estaca na ostrově El Hierro. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR El Hierro nebo Viva El Hierro. V cca 18.00 hodin odjezd z přístavu ve směru na ostrov Gran Canaria. Nocleh lodi.

4. den: GRAN CANARIA
V cca 9.00 hodin doplutí do přístavu Las Palmas, živého hlavního města ostrova Gran Canaria s písečnou pláží Las Canteras. Doporučujeme navštívit nejstarší čtvrť Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR Gran Canaria, Viva Las Palmas nebo transfer do Maspalomas nebo transfer do Puerto de Mogan. Nocleh na lodi.

5. den: GRAN CANARIA
Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR Gran Canaria, Viva Las Palmas nebo transfer do Maspalomas nebo transfer do Puerto de Mogan. V cca 23.30 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Gomera. Nocleh na lodi.

6. den: LA GOMERA
V cca 10.30 hodin doplutí do přístavu San Sebastian de La Gomera, okouzlujícího hlavního města ostrova La Gomera s menší městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba, jako např. kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR La Gomera nebo Viva La Gomera. V cca 20.30 hodin vyplutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh lodi.

7. den: TENERIFE
Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Fakultativně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR Tenerife, Viva el norte, úpatí hory Teide, Tagananan & La Laguna, Loro Park, Siam park nebo Teide – svatá hora Guančů. Nocleh na lodi.

8. den: TENERIFE
Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. V závislosti na letovém řádu vylodění a odhlášení z výletní lodi a transfer na letiště Reina Sofia, odlet zpět do Prahy.
Fakultativní služby
příplatek za ubytování ve vnější kajutě (kategorie 4) 1.990 Kč
příplatek za jednolůžkovou vnější kajutu 9.980 Kč
příplatek za ultra all inclusive 4.990 Kč
Tipy pro správnou volbu
- návštěva několika ostrovů během jednoho zájezdu
- program soft ALL INCLUSIVE na lodi
- příjemné klima po celou sezónu
- česky mluvící personál
Informace
Při rezervaci plavby je NUTNÝ cestovní pas a údaje cestovního pasu.
V závislosti na povětrnostních podmínkách kapitán může rozhodnout o změně trasy.
Pořadí programu a doba nalodění a vyplutí z přístavu se mohou měnit.
Nabídka výletů je orientační a může být upravena dle aktuální situace, cenu upřesní prodejce.
Minimální počet pro realizaci fakultativních výletů je 14 osob, výlety se konají s česky nebo polsky mluvícím průvodcem.
Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
Měnou na lodi je euro.
Cena nezahrnuje
povinné přístavní poplatky 150 Eur/osoba (platba na místě)
povinné spropitné pro posádku 5 Eur/osoba/den (platba na místě)
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Tenerife-Praha včetně včetně tax a příplatků
7 noclehů na lodi Ocean Majesty ve vnitřní kajutě (kategorie 1) pro 2 osoby se sociálním zařízením
stravování light all inclusive na palubě lodi
transfer letiště – přístav – letiště
česky mluvící personál
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK