Porovnání zájezdů

Dotované pobyty pro seniory na rok 2015 v prodeji!

DOTOVANÉ POBYTY SENIOŘI 55+ NA ROK 2015

Vážení klienti,

již nyní Vám přinášíme nabídku dotovaných pobytů pro seniory 55+ na rok 2015. Vydejte se s naší cestovní agenturou Impuls na dovolenou mimo hlavní letní sezónu, kdy ještě teploty nejsou tak vysoké a pláže přelidněné.

Cestovní kancelář Kovotour Plus na nadcházející sezónu 2015 opět připravila širokou nabídku dotovaných zájezdů pro seniory 55+. Těšit se můžete na oblíbenou Černou Horu, Albánii, Chorvatsko, zájezdy do Turecka, Bulharska, na řecký ostrov Korfu, Kos, severní Kypr a také seniorský pobyt v České republice na Horskému hotelu Čeledenka v Beskydech.

Na Vaši dovolené Vás bude čekat nadstandardní péče delegátů CK Kovotour Plus, dobrý dosah nemocničních zařízení, rozšířená forma stravování apod. Na příští rok CK také rozšířila nabídku termínů.

Co to je dotovaný pobyt 55+?

Dotovaný pobyt 55+ je cenově zvýhodněná nabídka pro klienty, kteří již dovršili věkové kategorie 55 let a více. Dané nabídky lze využít i v případě, že druhá osoba na pokoji uvedené hranice ještě nedosáhla. Dotovaný pobyt je cenově zvýhodněný pobyt pro danou věkovou kategorii, kdy obchodní partner a cestovní kancelář ve spolupráci s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nese část nákladů na tento pobyt.

Ve vybraných hotelech najdete jednolůžkový pokoj bez příplatku.

Jednolůžkový pokoj bez příplatku je např. v hotelu Olympic all inclusive Club a v hotelovém komplexu Bellevue all inlcusive Club.

Černá Hora

Albánie

Turecko

Bulharsko

Řecko - Korfu

Řecko - Kos

Severní Kypr

Česká Republika - Horský hotel Čeladenka

Kompletní nabídku najdete také v online katalogu.

Se seniorskými pobyty máme velké zkušenosti.

Zastavte se nebo nám zavolejte.

katalog dotované pobyty senioři 55+