Porovnání zájezdů

Dotované pobyty pro seniory na rok 2016 v prodeji!

Dotované pobyty pro seniory 50+ na rok 2016 již v prodeji

Vážení klienti,

již nyní Vám přinášíme nabídku dotovaných pobytů pro seniory 50+ na rok 2016. Vydejte se s naší cestovní agenturou Impuls na dovolenou mimo hlavní letní sezónu, kdy ještě teploty nejsou tak vysoké a pláže přelidněné.

Cestovní kancelář Kovotour Plus na nadcházející sezónu 2016 připravila širokou nabídku dotovaných zájezdů pro seniory 50+. Těšit se můžete na oblíbenou Černou Horu, Albánii, Chorvatsko, zájezdy do Turecka, Bulharska, na řecký ostrov Korfu, Kos, severní Kypr a také seniorský pobyt v České republice na Horskému hotelu Čeledenka v Beskydech.

Novinkou letošní sezóny je ostrov Malta a také dotované pobyty ve Španělsku - oblast Mar Menor.

Na Vaši dovolené Vás bude čekat nadstandardní péče delegátů, dobrý dosah nemocničních zařízení, rozšířená forma stravování apod.

Co to je dotovaný pobyt 50+?

Dotovaný pobyt 50+ je cenově zvýhodněná nabídka pro klienty, kteří již dovršili věkové kategorie 50 let a více. Dané nabídky lze využít i v případě, že druhá osoba na pokoji uvedené hranice ještě nedosáhla. Dotovaný pobyt je cenově zvýhodněný pobyt pro danou věkovou kategorii, kdy obchodní partner a cestovní kancelář ve spolupráci s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nese část nákladů na tento pobyt.

Ve vybraných hotelech a destinacích najdete jednolůžkový pokoj bez příplatku.

Jednolůžkový pokoj bez příplatku je např. v hotelu Olympic all inclusive Club, v hotelovém komplexu Bellevue all inlcusive Club a v nudistickém komplexu Ada Bojana all inclusive Club, vše v Černé Hoře.

Černá Hora

Albánie

Turecko

Bulharsko

Řecko - Korfu

Řecko - Kos

Severní Kypr

Česká Republika - Horský hotel Čeladenka

Kompletní nabídku najdete také v online katalogu.

Se seniorskými pobyty máme velké zkušenosti.

Zastavte se nebo nám zavolejte.