Porovnání zájezdů

JÍZDENKY PO ČESKÉ REPUBLICE I EVROPĚ

CA Impuls nabízí autobusové jízdenky do mnoha evropských měst prostřednictvím společností Student Agency, Eurolines a Tourbus. Nabízí také vlakové jízdenky společností Regiojet a Leo Express.

Jak vlakové tak autobusové jízdenky Vám vyhledáme, zarezervujeme a na místě vystavíme.

Vnitrostátní vlakové jízdenky

REGIOJET

Jízdní řád RegioJet

 

LEO EXPRESS

Jízdní řád Leo Express.

Autobusové jízdenky

STUDENT AGENCY

Společnost Student Agency na svých autobusových linkách nabízí služby, které dříve v České republice nebyly běžné. Zdarma jsou v autobusech k dispozici denní tisk, časopisy... Během jízdy také můžete sledovat filmy nebo poslouchat hudbu. V ceně jízdenky je zahrnuta také kavá a jiné teplé nápoje.

  • odjezd z Nového Jičína, Příbora, Frýdku-Místku, Ostravy, Olomouce, Brna, Prahy...
  • slevy pro studenty, děti, mládež, seniory

 Typy jízdenek:

  • JÍZDENKA NA PEVNÉ DATUM - vystavena na konkrétní datum, čas a trasu, storno může být provedeno nejpozději 30 min před odjezdem spoje.
  • OTEVŘENÁ JÍZDENKA - klient si na prodejním místě koupí jen "kredit", např. na trase Ostrava - Praha = 295 Kč, nerezervuje si však jízdenku na konkrétní datum, protože třeba ještě přesně neví, kdy pojede. Na prodejním místě klientovi dají číslo, které pak stačí zadat na stránkách Student Agency www.sa.cz a jízdenku si objednat.
  • KREDITOVÁ JÍZDENKA - nejlevnější varianta cestování autobusy Student Agency a vlaky RegioJet. Jde o jízdenku vydanou na jméno, sloužící k opakovaným jízdám. Kredit si můžete dobíjet na všech prodejních místech.

Mezinárodní autobusové jízdenky:

Anglie: Londýn

Belgie: Brusel

Dánsko: Kodaň

Francie: Metz, Paříž, Remeš

Holandsko: Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht, Venlo

Itálie: Benátky, Boloňa, Bolzano, Florencie, Janov, Milano, Neapol, Padova, Řím, Trento, Udine, Verona

Lucembursko: Lucemburk

Maďarsko: Budapešť, Györ

Německo: Berlin, Bonn, Brémy, Drážďany, Düsseldorf, Frankfurt nad Mohanem, Hamburg, Hannover, Kolín nad Rýnem, Magdeburg, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Saarbrücken, Wolfsburg, Würzburg

Norsko: Oslo, Sarpsborg

Rakousko: Innsbruck, Linz, Salzburg, Vídeň

Švédsko: Göteborg, Haimstad, Helsingborg, Uddevalla, Varberg

Švýcarsko: Bern, Curych, Lausanne, St. Gallen, Ženeva

Nezletilí cestující

Děti a samostatně cestující nezletilí 10 - 17 let včetně mohou cestovat na mezinárodních autobusových linkách pouze se souhlasem svých rodičů. Tito cestující jsou povinni před nástupem do autobusu předložit formulář PLNÉ MOCI, vyplněný jejich rodiči či zákonnými zástupci. Pro každou cestu musí být předložen formulář zvlášť (pro zpáteční jízdenku je tedy třeba mít formuláře dva). Při přestupu do jiného spoje nebo na transferový spoj, který je součástí linky, se Plná moc musí opakovaně předložit personálu linky.

PLNÁ MOC pro nezletilé cestující ke stažení ZDE

TOURBUS

Chorvatsko: linka Baška/Pula (Pula, Rovinj, Opatija, Baška, Krk, Malinska, Crikvenica, Rijeka), linka Dubrovník (Dubrovník, Ploče, Gradac, Drvenik, Podgora, Tučepi)

Slovensko: linka Košice/Trenčín/Brno/Praha (Košice, Rožňava, Štitník, Jelšava, Revúca, Muráň, Tisovec, Brezno, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Handlova, Prievidza, Bánovce, Trenčín)

Ukrajina: linka Brno/Ivano Fr./Kaluš (Rozatín, Ivano Frankovsk, Kaluš)

Švýcarsko: linka Brno/Zürich/Bern/Geneve (St. Gallen, Zürich, Luzern, Basel, Bern, Lausanne, Geneve)

   

>>> PRO REZERVACI A BLIŽŠÍ INFO VOLEJTE 556 808 778 <<<