Porovnání zájezdů

AKČNÍ LETENKY DO CELÉHO SVĚTA, LETENKY ZA SKVĚLOU CENU

Zarezervujeme vám levné letenky do celého světa

Naše cestovní agentura nabízí:

 • klasické letenky (klasická letecká společnost)
 • nízkonákladové letenky (nízkonákladová letecká společnost)
 • samostatné letenky od CK

Klasické letenky

V naší agentuře nabízíme letenky do celého světa prostřednictvím portálu Královna (letenky společnosti Student Agency) a Pelikán.

Online rezervaci můžete provádět ZDE.

Online rezervaci můžete provádět ZDE.

Jak rezervovat letenky online?

 1. Do formuláře zadáte odletové a příletové místo, datum a počet osob. Vyhledávač Vám vygeneruje nejlevnější letenky. Vyberete si let, který Vám nejvíce vyhovuje a kliknete na "rezervovat". Na další stránce si překontrolujte, zda sedí vše, co jste zadávali v úvodním formuláři, vypište potřebné údaje jako je jméno, příjmení, datum narození, mail a telefonní číslo a dejte opět "rezervovat".
 2. Po provedení online rezervace letenky obdržíte mailem její potvrzení. Pečlivě si překontrolujte veškeré údaje, především jméno cestujícího, datum odletu a návratu a danou destinaci.
 3. V mailu také naleznete termín, do kdy je nutné uhradit cenu letenky.
 4. Jakmile provedete úhradu a peníze budou připsány na účet společnosti, bude Vám zaslána letenka. V současné době je způsob doručení tzv. elektronické letenky prostřednictvím mailu.  

Nízkonákladové letenky 

Nízkonákladové letecké společnosti nebo také low cost patři v poslední době k oblíbeným formám dopravy zejména po Evropě. Společnosti prodávájící nízkonákladové letenky umožňují přepravu do evropských měst za velmi dobré ceny. Cestování s nízkonákladovou společností má své výhody, čímž je především cena letenek ale i určité nevýhody. Oproti klasickým letům, lety s nízkonákladovou leteckou společností, poskytují v ceně letenky pouze přepravu. Za ostatní služby navíc se musí připlácet, např. za zavazadla, jídlo atd. Cestující by se měli věnovat zvýšenou pozornost při samotné rezervaci letenky, pokud se spletete např. v datu odletu, společnost si účtuje velké poplatky za přerezervování. Poplatek může převýšit i samotnou cenu letenky.

Nízkonákladové letecké společnosti, které létají DO a Z České republiky:

Nízkonákladové letenky ve zkratce: 

 • Nízkonákladové letecké společnosti nabízejí letenky za výhodnější ceny než jiní dopravci.
 • Nevýhodou je, že letenku lze zakoupit pouze platební kartou přes internetové stránky.
 • Většinou platí, že čím dříve si letenku koupíte, tím je levnější.
 • Nejznámější nízkonákladové letecké společnosti: Wizzair, Ryanair, Smartwings, EasyJet... 

Nabídka samotných letenek do oblíbených destinací

V případě, že chcete využít charterové lety do oblíbených letních destinací, nabízíme Vám také samostatné letenky. Cena letenek je kompletní včetně všech tax a letištních poplatků. Ceny těchto letenek vychází +- 8500 Kč.