Porovnání zájezdů

HUMAN BODY EXHIBITION

HUMAN BODY EXHIBITION

THE HUMAN BODY EXHIBITON
10.3. - 10.6.2012
PRAHA

Otevírací doba:             
Ne-Čt    9:00 – 19:00
Pá-So    9:00 – 21:00

Výstava, která šokovala a zároveň nadchla miliony lidí po celém světě,. Výstava THE HUMAN BODY EXHIBITION přináší desítky zcela nových exponátů. Svým rozsahem a počtem exponátů vysoce přesahuje vše, co bylo dosud v České republice k vidění

Exponáty výstavy jsou v různých pozicích, aby přiblížily návštěvníkům, co se děje v jejich těle při pohybu, sportu i odpočinku. Revoluční metoda polymerové konzervace, tak zvané plastinace, při které je tekutina v lidské tkáni nahrazena silikonem, je týmem německých a amerických odborníků neustále zdokonalována, exponáty jsou proto ještě detailnější a názornější.

Výstava navíc na svých exponátech názorně ukazuje poškození lidského těla následkem přejídání a nedostatku cvičení nebo zdravé plíce vedle zčernalých plic kuřáka. Tyto reálné a pro mnohé šokující příklady jsou mnohem silnějším podnětem k zamyšlení se nad svým přístupem k životu než jakýkoli text nebo obrázky v učebnicích. Každý návštěvník výstavy se tedy nejen detailně seznámí s lidským tělem a jeho funkčními mechanismy, ale pochopí také jeho zranitelnost a nutnost se o něj dobře a zodpovědně starat.

Přímo v prostorách výstavy bude neustále k dispozici několik studentů medicíny, kteří návštěvníkům odpoví na jejich dotazy. Jednotlivé exponáty mají také velmi podrobné popisky. Vstupenky na výstavu se prodávají na přesně určený čas.