Porovnání zájezdů

plavání s delfíny NEW TRAVEL

Zájezdy Isla Margarita - Plavání a potápění s delfíny

Delfíni jsou jedni z nejkrásnějších a také nejinteligentnějších mořských savců. Nejznámějším druhem je delfín skákavý, který je velmi často chován v zajetí. Ve volné přírodě jej lze spatřit v mořích mírného a tropického pásma, tj. i ve Středozemním a Černém moři. Pro delfíny je typické silné sociální chování a hravá povaha, což z nich činí miláčky lidí po celém světě. Navíc se díky svým schopnostem využívají delfíni také v terapii, kdy pomáhají lidem s nejrůznějšími problémy.

 

Koupání s delfíny je vždy jedinečným zážitkem, o to víc, pokud se jedná o koupání ve volné přírodě. Oblíbenou lokalitou pro potápění s delfíny je okolí ostrova Isla Margarita, který je celoročně velmi oblíbenou lokalitou pro dovolenou. Nabízí totiž velmi teplé klima a nespočet přírodních krás, včetně průzračně čistého moře, které je domovem mnoha delfínů.

Plavání s delfíny je zážitek na celý život

Plavání nebo potápění s delfíny je jedinečným zážitkem, který si budete pamatovat po celý život. Nejenže máte jedinečnou příležitost pozorovat delfíny v jejich přirozeném prostředí, dotknout se jich, můžete je dokonce slyšet zpívat a navíc si užívat pohled na krásy podmořského světa Karibského moře. Plavání s delfíny je velmi oblíbené zejména mezi dětmi, ale tento zážitek si užívají také dospělí. Všichni účastníci jsou vybaveni záchrannými vestami, aby bylo zajištěno jejich bezpečí. Po celou dobu je navíc přítomen profesionální instruktor, který dbá o vaše bezpečí.