Porovnání zájezdů

Makarská NEW TRAVEL

Zájezdy Chorvatsko Makarská riviéra - Už jste byli na dovolené na Makarské riviéře?

Makarská riviéra patří mezi nejoblíbenější místa chorvatského pobřeží. Nachází se při pobřeží Jaderského moře v samém srdci Střední Dalmácie. Celá riviéra má délku přibližně 60 km, na nichž naleznete nespočet turistických letovisek, krásných přímořských měst a slunných pláží. Mezi nejznámější letoviska Makarské riviéry patří například Baška Voda, Brela, Brist, Gradac, Podgoda, Tučepi, Zaostrog a jejím centrem je město Makarska.

 

Makarska je známým chorvatským přístavním městem a na jejím pobřeží se v posledních desetiletích rozrostlo také turistické letovisko proslulé kvalitní nabídkou hotelů a apartmánů, krásným okolím a velmi čistým mořem. Čisté moře je nicméně typické pro celou Makarskou riviéru, stejně jako borovicové háje, tradiční chorvatská architektura, pestré možnosti nákupů, noční život i kulturní památky.

Léto na Makarské riviéře

Chorvatsko je každým rokem hojně navštěvováno turisty z celé Evropy, včetně České republiky. Pokud plánujete i vy prožít letošní dovolenou v Chorvatsku, ale nejste si jisti, kam vyrazit, vyzkoušejte Makarskou riviéru. Léto na Makarské riviéře je zárukou skvělé zábavy, kvalitních služeb, koupání i zajímavých výletů, na nichž poznáte krásy Střední Dalmácie. Makarská riviéra je skvělým místem pro vaši první dovolenou v Chorvatsku, ale užijí si ji i ti, kdo už na dovolené v Chorvatsku byli. Díky pestré nabídce turistických letovisek zde naleznete klidná místa, stejně jako střediska s bujarým nočním životem či rodinná letoviska – z nabídky zájezdů na Makarskou riviéru si tedy vybere opravdu každý.