Porovnání zájezdů

Maďarsko Bükfürdö NEW TRAVEL

Zájezdy Maďarsko Bükfürdö - Dovolená v lázních Bükfürdö v Maďarsku

Maďarsko je proslulé svými lázněmi a v tomto článku bychom vám chtěli přiblížit jedny z nich – konkrétně lázně Bükfürdö. Lázně Bükfürdö se nacházejí v západním Maďarsku, jsou nejnovějšími lázněmi Maďarska a v současnosti jsou druhými největšími lázněmi v zemi. Díky tomu se lázně Bükfürdö pyšní moderním designem celého areálu, včetně vybavení pokojů. Pokud chcete prožít luxusní lázeňskou dovolenou v Maďarsku, užít si komfort a skvělý odpočinek při lázeňských procedurách, dovolená v Bükfürdö je pro vás ideální.

 

Zájezdy do lázní Bükfürdö jsou vhodné i pro nejnáročnější klienty, nejen díky komfortnímu prostředí, ale také díky kvalitní nabídce lázeňských procedur. Termální prameny v Bükfürdö dosahují teploty až 58 °C a jsou velmi bohaté na hydrogenuhličitany, fluor, jód a železo. Zdejší voda se velmi často využívá k balneoterapii, která působí velmi příznivě na unavené svaly, klouby a pomáhá při léčbě artritických a ortopedických onemocnění.

Lázeňské procedury v Bükfürdö

Lázně Bükfürdö nabízejí velmi pestrou paletu nejrůznějších lázeňských procedur. Můžete zde využít například lymfodrenáže, uhličitanové koupele, individuální léčebnou gymnastiku, aquaerobic, komplexní terapii, zábaly, masáže a mnoho dalšího. Vybere si opravdu každý. Ať už přijíždíte do Bükfürdö se zdravotními problémy, které byste chtěli léčit nebo si jen potřebujete odpočinout od stresu všedních dní, svou lázeňskou dovolenou si zde skvěle užijete. Zájezdy do Bükfürdö jsou výborným tipem na romantickou dovolenou s vašim partnerem i jako dárek pro vaše blízké.