Porovnání zájezdů

VSTUPENKY - NEJŽÁDANĚJŠÍ AKCE, Ostrava, ČEZ Arena

Chcete někam vyrazit? Zařídíme vám vstupenky

Prodáváme vstupenky na nejrůznější akce prostřednictvím sítě Ticket Portal, Ticket Pro, Ticket Art, Ticket Stream a Eventim.

Máme přístup na on-line rezervační systémy výše zmiňovaných společností. 

VSTUPENKY VÁM VYHLEDÁME, ZAREZERVUJEME A NA MÍSTĚ VYSTAVÍME.

Rezervaci vstupenek můžete také provádět kliknutím na danou akci, kdy po rezervaci obdržíte rezervační kód. S ním pak stačí přijít do naší agentury a vstupenky Vám vytiskneme.

Pro rezervaci můžete také volat na 556 808 778 nebo psát na travel@caimpuls.cz.

  

Jednou z agentur, které zprostředkováváme prodej vstupenek na kulturní akce a hlavně muzikály je agentura Ticket Art. Náplní agentury Ticket Art je předprodej vstupenek na nejrůznější kulturní akce a divadelní představení. Agentura Ticket Art spolupracuje s nejvýznamnějšími produkcemi současných muzikálových představení, pražských divadel a koncertů.

Vstupenky lze objednávat on-line prostřednictvím internetu na stránce www.ticketart.cz nebo nám můžete zavolat na číslo 556 808 778 a uděláme Vám rezervaci telefonicky. Zastavit se můžete také osobně přímo do naší agentury Impuls do Kopřivnice, kde Vám vstupenky vytiskneme. Objednané vstupenky můžete zaplatit pouze v hotovosti.

Vstupenky v celé síti Ticket Art se prodávají bez dalších poplatků a přirážek za původní ceny. Cena vstupenek v naší cestovní agentuře Impuls je stejná jako by jste je zakoupili na pokladnách divadel nebo přímo u produkce. Nyní již tedy nemusíte hledat nejnižší ceny vstupenek, jsou zaručeně u nás.

  
Společnost IRSnet CZ s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Ticketportal, která působí kromě České republiky ještě na Slovensku, v Maďarsku a Polsku.

Společnost IRSnet byla za tímto účelem založena v roce 2002, kdy převzala aktivity společnosti eBIT, s.r.o., a tím získala exkluzivně podlicenci od společnosti Denax, a.s., k provozování a dalšímu šíření rezervačního a prodejního systému pro prodej vstupenek.

V současné době provozuje společnost Ticketportal v České republice předprodejní síť s více jak 350 prodejními místy.

Společnost Ticketportal je provozovatelem webového portálu www.ticketportal.cz, který je určen pro všechny zájemce o vstupenky na kulturní či sportovní akce. Nejedná se pouze o portál sloužící k rezervaci či koupi vstupenek, ale zároveň tento portál slouží k získání informací o kulturním dění v různých regionech České republiky.

 

Již od roku 1992 poskytuje společnost TicketPro služby související s prodejem vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce s důrazem na využití počítačové sítě. V současnosti prodává TicketPro v ČR více než 2 miliony vstupenek ročně na průměrně 3.500 akcí měsíčně a spolupracuje s většinou organizátorů akcí v ČR. Za celou dobu své existence TicketPro prodalo přes 20 milionů vstupenek.

TicketPro provozuje v ČR největší počítačovou síť pro prodej vstupenek, která nabízí možnost on-line prodeje v reálném čase, a to na svých webových stránkách. Je to systém, ve kterém se vstupenky netisknou předem, ale až po zaplacení. TicketPro používá technické a programové vybavení, které bylo vyvinuto v České republice právě za účelem zajištění předprodeje vstupenek.

Společnost za svou více jak desetiletou existenci vždy dostála včas svým finančním závazkům vůči pořadatelům i vůči zákazníkům, kteří si zakoupili vstupenky na následně zrušené akce a bylo nutné jim v co nejkratší době refundovat vstupné.

V případě, že chcete udělat svým blízkým nebo kolegům v práci, zaměstnancům či obchodním partnerům radost a nevíte, jakou vstupenku jim vybrat, můžete u společnosti TicketPro zakoupit dárkový poukaz. Dárkový poukaz je originálním řešením. Dárkovou poukazku lze vyměnit za jakékoli vstupenky na akce, které jsou v nabídce TicketPro.

coloseum ticket

ColosseumTicket.cz je internetový partnerský portál. Prostřednictvím tohoto portálu je možné vstupenky on-line rezervovat, objednávat nebo přímo nakupovat. Vstupenky je také možné vyzvednout nebo zakoupit na prodejních místech po celé republice, jedním z nich je i naše agenctura CA Impuls v Kopřivnici. Výhradním provozovatelem portálu ColosseumTicket.cz je společnost Perfect System, s.r.o.

TICKETSTREAM - Vaše brána do světa vstupenek. Společnost Ticketstream další profesionální distribuční systém vstupenek na kulturní, sportovní a další veřejné akce, ve střední a východní Evropě. 

Jen v České republice Ticketstream využívá víc než 500 prodejních míst, která jsou známá svou spolehlivostí a profesionalismem. Našimi prodejními místy jsou například: Čedok, největší a nejstarší turistická kancelář v České republice,, síť místních informačních center, velkoobchodů a elektronických kiosků. Síť prodejních míst pokrývá prakticky všechna města, obce a vesnice v zemi, takže zákaznici si mohou koupit vstupenky prakticky kdekoliv. 

 !PRODEJ VSTUPENEK ONLINE!